JVNKP Co-Occurring        Disorder Clinic
       - Service Center
 
     - R&D Center
 
     - Network Center
  History 
  Vision 
  Mission 
  Board of Director 
  Organizational structure 
  Mission responsibilities 
  strategic
  Plan and annual budget
  mou
  Map 
  Steps of Service Outpatient


ขณะนี้มี 43 บุคคลทั่วไป และ 2 สมาชิกเข้าชม

ท่านยังไม่ได้ลงทะเบียนเป็นสมาชิก หากท่านต้องการ กรุณาสมัครฟรีได้ที่นี่
ชื่อเรียก

รหัสผ่าน

ถ้าท่านยังไม่ได้เป็นสมาชิก? ท่านสามารถ สมัครได้ที่นี่ ในการเป็นสมาชิก ท่านจะได้ประโยชน์จากการตั้งค่าส่วนตัวต่างๆ เช่น ฉากหรือพื้นโปรแกรม ค่าอ่านความคิดเห็น และการแสดงความเห็นด้วยชื่อท่านเอง
NakhonPhanom Rajanagarindra Psychiatric Hospital: วรสารสมาชิก


วรสารสมาชิก
[ ไดเรคทอรีวรสาร | สมัครสมาชิกใหม่ ]

สมาชิกของไซต์สามารถสร้างวรสารของคุณเอง และส่งข้อคิดเห็นได้ โดยอัตโนมัติ


Eek.gif
Dentysta radzi - nie powinniśmy czekać do ostatniej sekundy
โดย: NellLiam21
ติดประกาศ: 04-06-2017 @ 11:41 pm

Trzeba dbać o zdrowie, o tej tak ważnej zasadzie wszyscy chyba wiedzą. Lecz sama świadomość tego to za mało, trzeba bowiem jeszcze te zalecenia zacząć praktykować, a z tym bywa bardzo różnie. Ta troska o zdrowie powinna się odbywać na kilku płaszczyznach. Niezwykle istotne jest właściwe odżywianie, w szczególności zmniejszenie ilości spożywanych cukrów, tłuszczów i wszelakich sztucznych dodatków. Umożliwi to nie tylko na utrzymanie prawidłowej wagi ciała, ale może również uchronić przed licznymi chorobami. Tak samo istotny jest aktywny styl życia, codzienna porcja ruchu niezbędna jest nam wszystkim do zachowania dobrej formy. I nie będzie chodziło tutaj o zawodowe uprawianie któregoś ze sportów, ale o to, aby w regularny sposób, jak możliwości pozwolą czymś się zajmować. Do dyspozycji jest wiele najróżniejszych aktywności, więc każdy z nas jeżeli będzie mu się tylko chciało to coś dla siebie znajdzie. Kolejną sprawą w procesie dbania o swoje zdrowie są systematyczne badania lekarskie. Wielu ludzi wybiera do lekarza dopiero w sytuacji jak pojawią się problemy, a zupełnie zapomina o działaniach profilaktycznych.
W praktyce profilaktyka zdrowotna powinna objąć kilku obszarów wiążących się z naszym zdrowiem. Na przykład przez naprawdę dużo osób stomatolog jest odwiedzany dopiero wówczas, jak któryś z zębów zacznie ogromnie boleć i staje się to nie do wytrzymania. Lecz tak poważny stan przeważnie wiązał się będzie z koniecznością dłuższego i kosztowniejszego leczenia, a niekiedy nawet wyrwaniem chorego zęba. Przy regularnych wizytach kontrolnych można znaleźć wszystkie nowe miejsca z próchnicą i odpowiednio szybko na nie zareagować. Wówczas nie tylko nie będzie się odczuwać bólu w trakcie plombowania, ale dodatkowo wszystko dużo mniej będzie kosztowało. Powinno się także systematycznie wykonywać choć najważniejsze badania, umożliwiające sprawdzenie stanu danego pacjenta i wychwycenie w razie czego jakiegoś problemu. Co najmniej raz w roku internista Konin powinien proponować swoim pacjentom diagnostykę krwi i moczu, w pewnym wieku przydatne będą także inne, bardziej specjalistyczne badania. Dodatkowo powinno się pamiętać o tym, żeby do lekarza zwracać się po zauważeniu niepokojących objawów, a nie czekać aż zdrowie się pogorszy.


แก้ไขล่าสุดเมื่อ 04-11-2017 @ 06:55 am


เขียนข้อคิดเห็น
เขียนข้อคิดเห็น
อ่านต่อ
อ่านต่อ
ข้อมูลสมาชิก
ข้อมูลสมาชิก
ส่งข่าวสาร
ส่งข่าวสาร
Contects : Webmaster
E-mail : jvteam@jvnkp.net