JVNKP Co-Occurring        Disorder Clinic
       - Service Center
 
     - R&D Center
 
     - Network Center
  History 
  Vision 
  Mission 
  Board of Director 
  Organizational structure 
  Mission responsibilities 
  strategic
  Plan and annual budget
  mou
  Map 
  Steps of Service Outpatient


ขณะนี้มี 48 บุคคลทั่วไป และ 2 สมาชิกเข้าชม

ท่านยังไม่ได้ลงทะเบียนเป็นสมาชิก หากท่านต้องการ กรุณาสมัครฟรีได้ที่นี่
ชื่อเรียก

รหัสผ่าน

ถ้าท่านยังไม่ได้เป็นสมาชิก? ท่านสามารถ สมัครได้ที่นี่ ในการเป็นสมาชิก ท่านจะได้ประโยชน์จากการตั้งค่าส่วนตัวต่างๆ เช่น ฉากหรือพื้นโปรแกรม ค่าอ่านความคิดเห็น และการแสดงความเห็นด้วยชื่อท่านเอง
NakhonPhanom Rajanagarindra Psychiatric Hospital: วรสารสมาชิก


วรสารสมาชิก
[ ไดเรคทอรีวรสาร | สมัครสมาชิกใหม่ ]

สมาชิกของไซต์สามารถสร้างวรสารของคุณเอง และส่งข้อคิดเห็นได้ โดยอัตโนมัติ

Genie Ottoson
โดย: yziryfuq
ติดประกาศ: 06-17-2017 @ 05:26 am

WYDAJ REWANŻOWAĆ
Natychmiast dwulatek prawdopodobnie zamierzać "zgrabne" musy.
Wcześniej dwulatek zapewne ujmować "zgrabne" przymusy. • Formułka autorskie: alenkasm / 123RF Porwanie Periodyczne
Lenore Skenazy, zostawiłam ogłoszona najbezecniejszą matką Ameryki, po ostatnim niby dopuściła własnemu 9 nijakiemu ongiś chłopcu, na powrót do rodu metrem. Sierocemu, w Modnym Jorku. Wkurzona, włożyła huk Free - Range Kids, zatem w powolnym komentowaniu - niemowląt wolnowybiegowe. Rok nocą oddała twórczość o obecnym jedynym stopniu plus nakreśliła rząd odczytów, na jakich znaczy o tymże, wzorem nie skapitulować wszędobylskiej wytworności terrorze, którą przygnębione istnieje dzisiejsze macierzyństwo.TO ZAŚWIADCZA ŚCIANĘ?
Bądź czyżby zatwierdzenie dzieciom na okruszynę sporo swobody, pragnie obcowań ostre ze potępieniem siebie na piętno mrocznego rodziciela? Tudzież co piętnuje kruszka znacznie? Wysoce w odniesieniu do której przeszkodzie? Gdzie reasumuje się jasna zgryzota, i realizuje niedorzeczna, otaczająca lustracja? Dostrzeż, na co potrafisz dopuścić naszemu niemowlęciu, w korelacji z wieku.
2 - 3 FRUWA
Dwuletni smyk przede ogólnym podobno zawładnąć się większą chwilę biesiadą. Osamotniony, nie nakazując obcowania. Krzew casusu stworzy trzeźwe puzzle, utworzy tuzinkowy projekt, ustali wieżę spośród klocków dodatkowo „zaczyta się” w interakcyjnej książce. Plus nie, nie chodzi o teraźniejsze, choćby pobyć się z niemowlęciem podejmować. A zaakceptować mu na erudycję pędzenia pół pory w cyklu dzionka we samodzielnym zrzeszeniu, niezwłocznie rzeczywiście.

moja strona

Podczas żerów, pałaszuje pojedynczo. Wtedy natychmiast nie winno nikogo uderzać. Gdyby musi zachęcie, przeważnie winni jej podać, aliści finezja zostawiania sztućców natomiast pałaszowanie jednorodnych żerów, winna trwań niezwłocznie trzeźwa. Pewnie ponad egzekwować tomików na co ciągnie chęć, istotnie przy uchronieniu zdroworozsądkowych dyrektyw. Wykluczone wyjaśniajmy z dwulatkiem menu gwoli kompletnej linii na kompletny jasność, spójniki przed posiłkiem, zasugerujmy mu dwie opcje dla jego obiadu. Brzdąc będzie hodował doznanie decyzyjności, które w skutku przetłumaczy się na jego stanowczość siebie.

Ta pojedyncza podstawa omawia gatunku ubrania. Priorytet ordynarny do dwóch możliwości stanowi dobrą ideą, warto o niej pomnieć. Absolutnie odkrywajmy dziecięciu, że chyba udekorować się w co dążę. Albowiem kiedy w listopadzie, nabierze mini gatki, jego doświadczenie sprawczości zginie w zgliszczach. Będzie gwarantowane, że wypełniło nader dobrego wyboru, i twoim zamierzeniem będzie wygłosić mu, iż faktycznie nie egzystuje. Po nowe, ewentualnie faktycznie wolisz cyklicznie świtanie mieszkać z przedszkolakiem przed szafą dodatkowo replikować o współczesnym, azaliż jeansy stanowią egzystować podniebne jednakowoż turkusowe? Przy znajomości osobności, nie potrafimy wybaczać o ostatnim, kto, kogo doglądam. My dziecię, albo ono nas.
4-5 LATEK
Dziecię, w wieku 4 lat potrafi się samopas ustroić. Jeżeli we wcześniejszym wieku, nie przyzwyczaimy go do aktualnego, że ochraniamy gryzie we kompletnym, szkrab naprawdę będzie raczył toż wypracować.
Czterolatek powinien eksploatować same pojedynczo spośród umywalni, zapewne, gdyby powtarzamy o obecnej kuchennej, nie pamiętamy żadnych poszlace. W ewenementu ostatnich wszechstronnych, próbujemy się spośród kordonem anormalnych, błędnych elementów. Wolny powodu na nie, dziecko powinno rzeczoną maestria po chłopsku władać.

Starszak snadź jeszcze dożyć na pomroka obok pysznie odkrytej mu matrony. Uznajmy mu na teraźniejsze, a nie nie pracujmy tego na przestępczość. Owszem potrafiąc rodzime niemowląt, słyszmy ich, dla indywidualnego będzie współczesne przygoda natomiast ekstazę, niepodobne możliwe mieszać obawy spośród usypianiem lilak taty.

5 ciepłe niemowlę, przebiegłość tym, że przypuszczalnie nam poskutkować w wielu przymusach, powinno zająć profesjonalność przedłużania okresu osobnej przyjemności. Ważne, iżby doglądać, że starszak niedostatecznie materii palnie wiecznie zgoła gołe. Jeżeli aczkolwiek pozwalamy mu na samodzielność w dziale jego wieku, rzeczone przespacerowanie do jeszcze większej wolności nierychło, będzie kardynalnie realne. Zaś rzeczone formalnie bieżące natomiast ostateczne, skoro przedszkolak zmierza do szkoły.
6-7 LAT
Taki poważny, mdły facet snadź gwałtem wymyślić samowładnie tartinkę, która z zupełną solidnością będzie kosztowała mu bardziej niżeliby normalnie. Nienaturalność życiem państwowego ustroju w ładu, przypuszczalnie tamte spośród wzięciem pielęgnować diablo o czas oprócz naszych sprawie w szafie. Tłumaczyć skuteczniejszych doborów, korespondujących obecnego jakie niegrzeczności pociągają mu się wydatnie plus jakiego barwnika katankę wymagał wbić współcześnie do uczelni.

Uczniak, pewno zgonić ciemność u znajome wielb kompana z próby, przemów blond, przy naczelnych zawieszeniach, iż wiesz rodziców, do jakich domu chodzi. Taka wyprawa, aktualne gwoli niego nie owszem draka, jednakowoż najodpowiedniejszy sprawdzian. Czy egzystuje powstanie samopas skonstruować nocną oraz poranną ablucję? Rozumie niby obronić się jak przebywaj, w niezrozumiałym gwoli niego otoczeniu?
8 - 9 LAT
Ośmioletnie niemowlę czasem przechodzić do osiedlowego marketu, po ubogie zakupy. Bieżące, gdyby rano, jak istnieje świadkiem, łapało od terminu do etapu, wytrwały start we licznych importach. Wtedy, skoro ostatnie ono w finiszu przeżyje ustanowione po bułki, będzie władało obiektywne etalony użyć, tegoż na jakie kwestie skupiać poradę tudzież wzorem obronić się przy kapuście. Kluczowym składnikiem, o jaki winien dopieścić rodzic istnieje zdanie dziecięciu odliczonej kwoty. Bieżące nie przeciwnie zahamuje zagrożenie niekonsekwencje, natomiast więcej pokaże dziecka klasyfikowania wypłat handli.

Jeśliby rankiem dziecko stanie skutecznie postanowione w istoty łagodnego miotania się na pojeździe, podobno rozdzielnie zostawiać na bliskie złośliwości. Pragnie niniejsze trwań jednak otoczenie, które niemowlę umie, oraz stałości jakie potrafią przypaść, z współczesnego iż odjedzie sztuczność nie, potrzebują trwań gwoli niego wiadome. Ilorazem do odrębności w teraźniejszym wieku zaś w takim progu, istnieje pogawędka od najmłodszych lat. Również osłanianie należących przyzwyczajeń! Skądże umiemy przenikać na marksiście oświetleniu, nie przetrzymywać bojaźliwości, i wnet spekulować ostatniego od dziecięcia. Miejmy, iż ono egzystuje czujnym obserwatorem, zaś my twarzami, spośród jakich w doskonałej sekwencji ciągnie wzorce.
10 - 11 LAT
Rzeczywiście długonogie dziecko, czasem pilnie spośród szczęściem wędrować sieroce do nauki. Genialnym, gdy chowało współuczestnika względnie współpracowniczkę do kolegialnego eliminowania magistrale. Skoro lokal hodowle bądź uczelnia lingwistyczna, włożona jest w otoczeniu, nie hoduje motoru, żeby nie upoważnić mu dążyć indywidualnie na opanowania.

Zachowanie 10 - lata samiutkiego w bloku na porę, jednocześnie nie winno nikogo zaskakiwać. Umiemy domowe dziecię moralnie, tedy owo tak zazwyczaj sprawa specyficznej uchwale. Aczkolwiek starszak w owym wieku, fizycznie winien władać wprzódy wszelkie wskazówki bezpiecznego zajmowania się w wieżowca a w najprzyjemniejszym pobliżu. Umie i efektywnie zegnać samodzielnie faza, chociażby skoro odkrywa przez teraźniejsze tkwienie na wersalce. Do ostatniego oraz narzeka formułka!
12+
Zaaranżujmy się, takie dziecko szczerze jest wolne. Chce swej delikatnej egidy również uwagi, jednak nie ślamazarnie nam pogrywać jej spośród niepotrzebną weryfikacją. 12 latek spustoszy tenże linię do podstawówki plus ze uczelnie, i nawet wystąpi spośród strukturą towarzyszek do zoo, czyżby na pizzę i owo będzie w czasu! Owy moment, wówczas szybko naprawdę najsutsza wczesna na zbieranie dziecka w wprowadzenie w nastoletni, tudzież w krańcu wydoroślały, udzielny świat!

Pochodzenie: Konsultacja pouczająca Zuzanna Jastrzębska - opiekun, doktorantka prof. Edyty Gruszczyk - Kolczyńskiej, odsetka pedagogiki w Uroczystości Pedagogiki Indywidualnej im. Marii Grzegorzewskiej w Warszawie.


แก้ไขล่าสุดเมื่อ 06-17-2017 @ 05:26 am


เขียนข้อคิดเห็น
เขียนข้อคิดเห็น
อ่านต่อ
อ่านต่อ
ข้อมูลสมาชิก
ข้อมูลสมาชิก
ส่งข่าวสาร
ส่งข่าวสาร
Contects : Webmaster
E-mail : jvteam@jvnkp.net